I Wybory Miss Wheelchair World w Warszawie 2017

Opublikowane przez Redakcja SOD w dniu

Już niedługo – 7-go października tego roku odbędą się w Warszawie I Wybory Miss Wheelchair World.

To pierwsze takie wydarzenie na całym świecie stąd wiele ekscytacji, które towarzyszą, zarówno organizatorom, uczestnikom, publiczności, a przede wszystkim  nam – firmie SOD – Janiszewski – jednemu z trzech partnerów konkursu.

Impreza, której celem jest m.in. pokazanie, że największymi ograniczeniami jest to, co mamy w głowach, nie mogła przejść obok nas obojętnie.

Wybory Miss Wheelchair World odbywają się w Polsce od 2013 roku, od tamtej pory wybrano już 4 najpiękniejsze panie z Polski, pokazujące, że wózek wcale nie zabiera im uroku.

To wciąż atrakcyjne, uwodzicielskie i pełne wdzięku kobiety!

Od 2013 roku właściciel firmy SOD – Janiszewski oraz cały jego zespół z dumą wspierają działania, które zamiast niepełnosprawności podkreślają to, co było i zawsze być powinno na pierwszym miejscu – człowieka z pasją, marzeniami, ambicjami i pięknem,  zarówno tym wewnętrznym, jak i tym widocznym dla oka.

I choć Antoine de Saint-Exupery w Małym Księciu nieustannie głosi, żeby patrzeć sercem,tego dnia,  07.10.2017 roku,  patrzmy oczami i dostrzeżmy, że piękno nie ma barier.Serdecznie zapraszamy na
I Wybory Miss Wheelchair World!
Paweł Janiszewski
wraz z całym zespołem SOD – Janiszewski
Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *