Sesja zdjęciowa do wystawy Jedyna Taka Mama

Opublikowane przez Redakcja SOD w dniu

11 maja 2019 r w Warszawie odbyła się sesja zdjęciowa, w której uczestniczyły Mamy z niepełnosprawnością wraz ze swoimi pociechami 😊 Zdjęcia będzie można zobaczyć na wystawie Jedyna Taka Mama w Warszawie Galerii Arkadia 26 maja 2019r.

Miałam przyjemność uczestniczyć w poprzedniej sesji zdjęciowej 4 lata temu, ale w nieco mniejszym gronie 😉, mianowicie byłam wtedy z córeczką, a synek był jeszcze w brzuszku. Dziś jesteśmy już wszyscy razem i wspólnie mogliśmy uczestniczyć w kolejnej sesji Jedyna Taka Mama.

Cieszę się, że Fundacja Jedyna Taka wpadła na pomysł, by promować macierzyństwo wśród kobiet z niepełnosprawnością. Fakt, że jesteśmy niepełnosprawne wcale nie oznacza, że nie możemy być kochającymi mamami. Jesteśmy przecież takie same, jak inne mamy, tylko niektóre czynności wykonujemy w trochę inny sposób.

Będąc na sesji wraz z innymi mamami, mogłam dostrzec, że każda z nas jest inna, każda z nas ma inną niepełnosprawność, ale łączy nas jedno – miłość do naszych dzieci.

Nasze makijaże wykonali uczniowie Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCH, a  włosy zostały uczesane przez U Fryzjerów, wszystko odbyło się w IP Studio castingowe i fotograficzne, a naszym fotografem był Sebastian Wolny. Atmosfera była miła i przyjazna, wszyscy byli uśmiechnięci i zadowoleni, a nasze dzieci tańczyły wspólnie w rytm muzyki, która leciała w tle. Oczywiście nie zabrakło słodkich przekąsek, kawy i herbaty. 😊

Dobrze by było, gdyby takie sesje odbywały się częściej i mamy z niepełnosprawnością mogły cieszyć się swoim macierzyństwem nie zważając na bariery. A Fundacji Jedyna Taka dziękuję, że mogłam uczestniczyć w kolejnej sesji i życzę dalszych sukcesów.

Joanna Ćmiel


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *